Монітор 24 Samsung S24F350FHI (б/в)
  • Готово до відправки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До комплекту входить:
Монітор
Адаптер живлення
Відео дріт VGA
Технічні характеристики:
• Діагональ: 24" (23.6")
• Тип матриці: PLS (IPS-аналог)
• Роздільна здатність: Full HD (1920×1080)
• Частота оновлення: 60 Гц
• Час відгуку: 4 мс
• Яскравість: 250 кд/м²
• Контрастність: 1000:1
• Інтерфейси: HDMI, VGA (D-Sub)
• Живлення: 14V, 1.78A (адаптер в комплекті)
• Підтримка настінного кріплення VESA 75×75 мм