-12%

Консольний KVM-перемикач HP 0x1x8 G3 (AF651A) Б/В
17 000 ₴
15 000 ₴
- В наличии
+380 (93) 411-00-08
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
8-портовий консольний KVM-перемикач HP модель AF651A (0x1x8 G3) — професійне рішення для централізованого керування серверами або робочими станціями з однієї консолі. Пристрій дозволяє через один комплект клавіатури, монітора та миші (KVM) безпечно підключатися до 8 різних комп'ютерних систем. Ідеально підходить для серверних кімнат, дата-центрів, лабораторій або будь-якого середовища, де потрібен зручний доступ до кількох машин без зайвого обладнання.
Основні характеристики:
- Виробник: HP
- Модель: AF651A
- Тип: Консольний KVM-перемикач (Keyboard-Video-Mouse)
- Призначення: Централізоване керування до 8 комп'ютерів з однієї консолі.
- Кількість портів: 8
- Розміри: 43.8 x 16.51 x 4.36 см
- Вага: 2,04 кг
Стан: вживане
За додатковою інформацією пишіть або телефонуйте!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип | Переключатель |
| Количество подключаемых ПК | 8 шт |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴